Stalo šviestuvas „Monza“ juodas

665,00

Užsakius, pristatymo terminas 1-3 savaitės

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Šviestuvas “Monza” – puikus klasikos ir individualumo derinys.

Pastatomi šviestuvai yra žavingi interjero elementai, kurie puošia įvairios paskirties patalpas. Atitinkamus šviestuvus priderinti galite svetainei, koridoriui, miegamojo kambariui, darbo ar jaunuolio kambariams. Teisingai parinktas šviestuvas sukuria jaukią atmosferą, atlieka savo tiesioginę funkciją ir, be visa ko, ar pasitarnauja kaip stilinga puošmena. Vienas tokių yra „Monza“ stalo šviestuvas!

Kartais gerai nuotaikai sukurti, užtenka vieno gero ir tinkamai parinkto šviestuvo. Jaukioje, švelnioje šviesoje mūsų mintys nusiramina ir daug greičiau atsipalaiduojame po sunkios darbo dienos. Kuriant interjero dizainą, visada svarbu atkreipti dėmesį į estetinį grožį, kuri „Monza“ šviestuvas be abejonės turi.

Matmenys: aukštis 114cm, skersmuo 35cm.

Elegantiškas, keramikinis stovas primena senovinę vazą. Blizgi juoda jo spalva ir satininis gaubtas sukuria prabangos jausmą. Šį „Monza“ šviestuvą galime priskirti modernios klasikos stiliui. Jis išsiskiria, net tik akį traukiančiu dizainu, bet ir dydžiu – aukštesnis nei įprasti staliniai šviestuvai. Pasirinkti galite ir itin elegantišką, baltos keramikos, sidabriniu gaubtu „Monza“ šviestuvą.  

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233