Lubų šviestuvas Marbella 60cm

1 319,00 791,40

Užsakius, pristatymo terminas 6-10 savaičių


SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Įspūdingas, tviskančiais kristalais nusėtas, pakabinamas šviestuvas „Marbella“ – Jūsų svetainės puošmena!

Išskirtinį dėmesį skirkite pagrindiniam palubėje kabančiam šviestuvui. Jis gali būti dekoratyvus ir privalo derėti su sienų spalva, nes būtent nuo jos gali priklausyti apšvietimo svetainėje atspalvis. Sietynas „Marbella“ – vienas iš pasirinkimų.

Svetainė – universalus kambarys, kuriame žiūrime televizorių, skaitome, valgome, rengiame vakarėlius, tad skirtingose zonose reikalingas skirtingas apšvietimas. Poilsio erdvėje pravers dekoratyvus apšvietimas, kuris išryškintų knygų kolekciją, stiklo dirbinius, paveikslus, augalus, ornamentus ar kurią nors mėgstamą detalę.

Marbella“ serijoje rasite itin įspūdingą ir prabangų gausiai kristalais dekoruotą sietyną luboms. Jo laido ilgis siekia tris metrus, o pačio šviestuvo dydį galite rinktis iš poros variantų. Toks šviestuvas su pasididžiavimu kabės erdvioje svetainėje ar valgomojo erdvėje. Jo forma apskrita, korpusas iš chromuoto metalo. Idealus aukštoms luboms, prabangiam, klasikiniam ir ne tik, interjerams.

Matmenys: aukštis 30cm, gaubto skersmuo 60cm.

„Marbella“ šviestuvo pasirinkimas gali tapti puikiu pasirinkimu siekiant į namus įnešti šiek tiek klasikos ir prabangos dvelksmo.

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233