Stalo šviestuvas Vigo

645,00 387,00

Užsakius, pristatymo terminas 6-10 savaičių


SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Stalo šviestuvas Vigo minimalistinis, modernaus stiliaus. Vigo serijoje rasite ir toršerą bei sienų šviestuvą. Kartu jie puikiai dera vienoje erdvėje. Šio stiliaus šviestuvus rekomenduojame urbanistinio stiliaus namuose, biuruose. Matinė juoda spalva madinga ir solidi. Juodi akcentai interjere visada bus puošmena ir subtili detalė. Prie juodų šviestuvų derėti gali ir juodos durų rankenos, juodi lubų šviestuvai, vazos.

Stalo šviestuvas Vigo pagal skleidžiamos šviesos stiprumą yra tinkamas ir darbo stalui, ir jaukumui, tarkime, miegamajame.

Kūgio formos šviestuvo gaubtas skleidžia kryptinę šviesą. 60 W lemputė skleis pakanakmai šviesos darbo vietoje, o įdėjus silpnesnę – šviestuvas bus kaip interjero akcentas ir papildomos šviesos kambaryje šaltinis. Itin patogi ir funkcionali dizaino detalė yra sienų arba pastatomo Vigo šviestuvo ovali lentynėlė smulkiam daiktui pasidėti. Kaip antai, kraunamam telefonui ar skaitymo akiniams. Šio šviestuvo dizainą kūrė dizaineris Karl-Erik Grönlund.

Matmenys ir techniniai duomenys:

  • Gaubtuvas skleidžia 16,5cm šėšėlį, H55cm.
  • lemputė 1 x E27, max 60W.
  • Su USB krovimu
  • Dizaineris Karl-Erik Grönlund

Spalvos: juoda, balta, brozninė. Bonzinio šviestuvo kainos užklausti salonuose.

Medžiagos: metalas.

Patalpų apšvietimas tampa ypač aktualus tamsiuoju metų laiku. Žiemą daugiau laiko praleidžiame namuose, tad tai tinkamas metas įsigyti naują pastatomą šviestuvą ar atsinaujinti pagrindinį patalpų apšvietimą. Visada rekomenduojame tarpusavyje derinti šviestuvus, kurie yra vienoje erdvėje.

Daugiau įvairių šviestuvų pasirinkimo rasite mūsų salonuose. Siųsti užklausas galite įėję į produktą ir paspaudę ikoną “Siųsti užklausą”.

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233